Ornitostogos su Hiatus

Nėra blogo oro – tik bloga apranga? „Ornitostogų“ dalyvius raginame pamiršti šią nerašytą tiesą, nes nuo 2021 metų rudens pradėjome partnerystę su laisvalaikio aprangos, avalynės ir aksesuarų ekspertais Lietuvoje – parduotuvių tinklu „Hiatus“.
 
„Hiatus“ – pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, siūlanti platų laisvalaikio prekių pasirinkimą. Nuo žieminių striukių ir vasarinių marškinėlių, žygio batų ir patogios avalynės šiltajam sezonui iki patvarių ir stilingų aksesuarų – viskas, ką siūlo „Hiatus“, yra sukurta tam, kad šildytų, vėsintų, saugotų nuo saulės spindulių ar vėjo, o svarbiausia – sukurtų komfortą, kuris yra tiesiog būtinas leidžiant laiką gamtoje.
 
Iš gausybės „Hiatus“ siūlomų prekių mes kruopščiai atrinkome labiausiai tiksiančias „Ornitostogų“ dalyviams, kurie su mumis stebėti paukščių vyksta tiek kaitriomis vasaros dienomis, tiek pučiant gaiviam rudens vėjui, tiek spaudžiant šaltukui. Per girias, ežerų pakrantes, Nemuno deltos pievas ir audringą pajūrį.
 
Mūsų e. parduotuvėje www.ornishop.lt galima rasti šiltų ir drėgmei atsparių striukių, džemperių, termo rūbų, patogių žygio batų, kepurių, kuprinių, gertuvių-termosų. Asortimentas keičiasi priklausomai nuo metų sezono.

Asortimentas:

Apranga

1206151_4144-Tamsiai žalia-4144_3 

 

 Avalynė

4043871_1172-Tamsiai mėlyna-1172_1-2000x2000-1000x1000