Planuojate atostogas? Savaitgalio kelionę su draugais? O gal ieškote idėjų išvykai su kolegomis? Privatus paukščių stebėjimo turas – tai pramoga, leisianti atrasti nuostabius Lietuvos kampelius, sužinoti ir išmokti naujų dalykų apie supančią aplinką, susipažinti su iki šiol nematytais ir negirdėtais paukščiais arba tiesiog pamatyti gamtą šalia savo namų kitomis akimis. Parašykite savo lūkesčius, o mūsų profesionalūs gamtos gidai pasirūpins sparnuotais potyriais ir atradimais.

Dėl privačių turų parašykite adresu: info@ornitostogos.lt

Mūsų ekskursijos Jūsų pasirinktu laiku

Rinkitės vieną iš mūsų siūlomų turų programų Jums patogiu metu. Užsisakykite individualų turą, kurio metu mes pasirūpinsime transportu, maitinimu ir kitais logistiniais klausimais. Ekskursija galite užsisakyti vienas arba surinkti iki 8 žmonių grupę.

1.

Mūsų ekskursijos su Jūsų transportu

Turite draugų kompaniją, su kuria mėgstate keliauti? Planuojate pažintinę kelionę automobiliu po Lietuvą ir vieną dieną norėtumėte skirti mūsų siūlomai ekskursijai? Galime prisijungti prie Jūsų ir Jums keliaujant savo automobiliu, pravesti vieną iš mūsų siūlomų ekskursijų. Galite užsisakyti ekskursiją vienas arba surinkti iki 10 žmonių grupę.

Steb4tojai MK

Personalizuota ekskursija

Jeigu mūsų siūlomame sąraše nerandate teritorijos, kuri Jus domina, susisiekite – pasiūlysime Jūsų lūkesčius ir norus atitinkantį variantą. Jei norite prie paukščių ar žvėrių stebėjimo pridėti augalų, grybų, vabzdžių bei kitų organizmų tyrinėjimą, keliauti laivu arba patirti kitų papildomų pramogų – parašykite pageidavimus, o mūsų komanda viskuo pasirūpins.

Laivas - MK

Ekskursijos įmonėms

Jeigu ieškote, ką padovanoti savo darbuotojams ir kaip pakeisti jų darbo rutiną į smagią komandos stiprinimo (team building) veiklą – parašykite. Mes padėsime „perkrauti“ smegenis, pamiršti Excelio lenteles ir deadline'us bent vienai dienai. Galite rinktis iš mūsų siūlomų ekskursijų arba susikurti savo, atitinkančią Jūsų poreikius ir lūkesčius. Gamtos stebėjimo turas galimas iki 20 žmonių grupei.

Stebėtojai.. MK

Gimtadienis kitaip

Jei jau išbandėte įvairiausias pramogas savo šventėms arba nusprendėte gyventi sąmoningiau ir laiką skirti tobulėjimui ir pažinimui, mes galime tapti Jūsų šventės dalimi. Ne tik suteikti įdomių potyrių, bet padovanoti atradimo džiaugsmą, o galbūt netgi naują hobį! Gimtadieninis gamtos stebėjimo turas galimas iki 15 žmonių grupei.

IMG_5093