Planuojate atostogas, trumpą savaitgalio išvyką ir norite ją padaryti kitokią nei iki šiol, atrasti ir išmokti ką nors naujo ar tiesiog pamatyti gamtą šalia savo namų kitomis akimis? Mūsų profesionalūs gidai Jums padės tai padaryti – parašykite savo lūkesčius, o mes pasirūpinsime geriausiais potyriais ir atradimais.

 

Mūsų ekskursijos Jūsų pasirinktu laiku

Rinkitės vieną iš mūsų siūlomų turų programų Jums patogiu metu. Užsisakykite individualų turą, kurio metu mes pasirūpinsime transportu, maitinimu ir kitais logistiniais klausimais. Ekskursija galite užsisakyti vienas arba surinkti iki 8 žmonių grupę.

1.

Mūsų ekskursijos su Jūsų transportu

Turite draugų kompaniją ir mėgstate keliauti kartu ar planuojate pažintinę kelionę automobiliu po Lietuvą ir vieną dieną norėtumėte skirti mūsų siūlomai ekskursijai – galime prisijungti prie Jūsų ir Jums keliaujant savo automobiliu pravesti vieną iš mūsų siūlomų ekskursijų. Galite užsisakyti ekskursiją vienas arba surinkti iki 10 žmonių grupę.

Steb4tojai MK

Personalizuota ekskursija

Jeigu nerandate teritorijos, kuri Jus domina, mūsų siūlomame sąraše – susisiekite ir pasiūlysime variantą, atitinkantį Jūsų lūkesčius. Jei norite prie paukščių ar žvėrių stebėjimo pridėti augalų, grybų, vabzdžių bei kitų organizmų tyrinėjimą, keliauti laivu ar pridėti papildomų pramogų - laukiame Jūsų pageidavimų!

 Laivas - MK

Gimtadienis kitaip

Jei jau išbandėte įvairiausias pramogas savo šventėms arba nusprendėte gyventi sąmoningiau ir laiką skirti tobulėjimui ir pažinimui, mes galime tapti Jūsų šventės dalimi ir ne tik suteikti įdomių potyrių, bet padovanoti atradimo džiaugsmą, o galbūt netgi naują hobį! Gamtos stebėjimo turas galimas iki 15 žmonių grupei.

IMG_5093

Ekskursijos įmonėms

Jeigu ieškote ką padovanoti savo darbuotojams, kaip pakeisti jų darbo rutiną į smagią ir įdomią veiklą bent vienai dienai – padėsime „perkrauti“ smegenis ir pamiršti laukiančias excelio lenteles. Galite rinktis iš mūsų siūlomų ekskursijų arba susikurti savo, atitinkančią Jūsų poreikius ir lūkesčius.  Gamtos stebėjimo turas galimas iki 20 žmonių grupei.

Stebėtojai.. MK