Ornitostogos kaip turų operatorius Lietuvoje tapo žinomas nuo 2019 metų, tačiau mūsų gamtos gidai su paukščių stebėjimo turais dirba jau porą dešimtmečių. Lietuvoje paukščių stebėjimas itin populiarėti pradėjo tik nuo 2010 metų, tad dar 2012 metais pasivadinę „Birding Lithuania Tours“ daugiausiai organizavome paukščių stebėjimo turus entuziastams iš kitų Europos šalių. Turime ilgametę bendradarbiavimo patirtį su kelionių agentūromis Vokietijoje ir Šveicarijoje, todėl puikiai suprantame ką reiškia kokybė, preciziškumas ir atsakomybė.

Pastaraisiais metais mūsų patirtimi organizuojant gamtos turus Lietuvoje susidomėjo ir kitos šalys, todėl šiuo metu jau turime partnerius ir Belgijoje, Anglijoje, Škotijoje, kurie kiekvienais metais į mūsų nuostabų kraštą atvyksta su paukščių stebėtojų grupėmis. Daugiau apie mūsų turus svečiams iš užsienio galite rasti svetainėje birdinglithuania.com.

Sparčiai augant besidominčių paukščiais žmonių būriui Lietuvoje pradėjome gauti vis daugiau prašymų suorganizuoti paukščių stebėjimo išvykas mūsų šalies gamtos entuziastams. Negalėjome ir nenorėjom likti abejingi tautiečiams ir nusprendėme Jums parengti atskirą platformą su specialiais pasiūlymais, kurių tiek kaina, tiek ir maršrutai labiau atitinka lietuvių lūkesčius.

Pagrindinė Ornitostogų idėja – savaitgalinės, dviejų ar vienos dienos trukmės išvykos į skirtingus Lietuvos kraštus, visais metų laikais, su profesionaliais gamtos gidais. Turus planuojame naudodami ilgametę patirtį gidaujant ir stebint paukščius visoje Lietuvoje. Taip pat bendradarbiaujame su vietiniais gamtos gidais, nes tik vietinis gamtininkas savo teritoriją ir naujienas žino geriausiai ir gali Jums perteikti šviežiausią informaciją su įdomiausiomis istorijomis bei nutikimais.

Kita Ornitostogų misija – gamtosauga! Mes norime, kad gamtos stebėjimas būtų naudingas ir pačiai gamtai, todėl nuo kiekvieno mūsų suorganizuoto turo skiriame 5% laukinių paukščių apsaugai ar jų buveinių gerinimui. Daugiau apie Ornitostogų gamtosauginius tikslus skaitykite čia.

Nuo 2020 metų Ornitostogos tapo Jūsų geriausiu optikos konsultantu! Mes ne tik patariame kokią optiką (žiūronus, monoklius ir jų priedus) įsigyti atsižvelgdami į Jūsų patirtį, stebėjimo vietas ir biudžetą, tačiau ir patys prekiaujame kokybiška, specialiai paukščių stebėjimui kuriama optika. Taip pat esame vieninteliai "Viking Optical" licencijuoji platintojai Lietuvoje.

Galvojate įsigyti žiūronus ar monoklį? Kviečiame apsilankyti Ornitostogų internetinėje parduotuvėje.

Mes žinome – jei su mumis keliausit vieną kartą, tai dėl kito jau nebedvejosite! Todėl siūlome iškeisti atostogas į ornitostogas ir kartu pasinerti į dar nepažintas Lietuviškos gamtos erdves!


Ornitostogų komanda

 Direktorius ir gidas

Marius Karlonas

Marius Karlonas gidas

marius@ornitostogos.lt

+370 651 203 63

 ------------------------------------------------------------------------------

Optikos ekspertas ir gidas

Albertas Skirpstas

Albertas

albertas@ornitostogos.lt

+370 655 396 69

 ------------------------------------------------------------------------------

Ornitostogų gidas

Antanas Petraška

Antanas-Petraska123

+370 686 128 35

 ------------------------------------------------------------------------------

 

Komunikacijos koordinatorius

Gediminas Kukta

Gediminas

gediminas@ornitostogos.lt

+370 621 978 44

 ------------------------------------------------------------------------------

Projektų koordinatorė

Samanta Glemžienė

Samanta 01

samanta@ornitostogos.lt

+370 686 717 00

 

Informaciją apie visus profesionalius gamtos gidus - ornitologus dirbančius su mumis rasite čia.

 licenzija_page-0001

 

STEBĖTI – PAŽINTI – SAUGOTI