Kov 1, 2023

Naujas sezonas – nauji veidai. Stiprinam komandą ir labai džiaugiamės, kad prieš pat pavasarį prie jos prisijungė Samanta Glemžienė, kuri nuo šiol koordinuos daugelį mūsų turistinių ir gamtosauginių projektų.
 
Samanta gimė ir augo Kaune, tačiau prisimena, kad visada gyveno labiau gamtos nei miesto ritmu. Tiesa, į paukščių pasaulį stačia galva nėrė tik prieš porą metų. Nuo tada, kaip pati juokauja, visus paukščių stebėjimo entuziastus užvertė nesibaigiančiais klausimais apie sparnuočius. Puikia mokykla tapo ir „Ornitostogų“ organizuojami paukščių stebėjimo turai, kurių metu apkeliavo beveik visą Lietuvą: nuo Paluknio pievų iki Nemuno deltos, nuo Kuršių nerijos iki Punios šilo.
 
Šiandien Samanta jau puikiai pažįstama tarp paukščių mylėtojų, aktyviai dalyvauja diskusijose ir savanoriškoje veikloje, o nuo 2021 metų yra oficiali Lietuvos ornitologų draugijos narė.
 
Jau daugiau nei 10 metų Samanta dirba turizmo sektoriuje. Taigi jos žinios bus ypač vertingos kuriant ir tobulinant mūsų turus tiek po Lietuvą, tiek užsienio šalis. Kartu rūpinsimės, kad paukščių stebėjimas būtų ne tik mažos saujelės entuziastų pomėgiu, bet šią veiklą ir jos atveriamas nepamirštamas patirtis atrastų kuo daugiau žmonių.
 
Arba kitaip tariant – iki šiol lietuviams planavusi atostogas, dabar juos ragins rinktis ornitostogas!

Samanta 03