„Ornitostogos“ palieka neblėstančius prisiminimus – ar tai būtų pirmas, antras ar trečias kartas. Kiekvienas paukščių stebėjimo turas – ypatingas, nes keičiasi vietos, metų laikai, paukščiai ir žmonės, su kuriais keliaujama. Galiausiai – keičiamės mes. Man ypač patinka tylos – pauzės momentai, kurie ir leidžia išgirsti, o vėliau ir pamatyti sparnuočius. Ačiū už atradimų pilną kelionę!

Kristina Lymantaitė

Po vienos dienos su „Ornitostogomis“ jaučiausi taip, lyg pasaulis neišmatuojamai išdidėjo, išsiplėtė iki begalybės. Tai lyg peržengti savo paties suvokimo apie jau gerai pažįstamą aplinką ribas. Potyriai apie paukščių pasaulį tiesiog netelpa į žodžius ir tai labiau panašu į apibūdinimą „lengvas šokas“. Turite tai pabandyti – bent vieną kartą. Ačiū už nuostabią, neužmirštamą dieną, kuri užkrėtė meile paukščių karalystei.

Virginija Biveinė

Labai patiko turas „Pavasaris Žuvinte“. Nuostabūs įspūdžiai, daug įdomios informacijos, graži tikra gamta ir paukščių pasaulis. Daug paukščių balsų išgirdome, daug margasparnių pamatėme ir dėka gido Mariaus daug ką atradome ir sužinojome.

Aistė ir Deimintas

Didelis ačiū Mariui ir visiems prisidėjusiems organizuojant savaitgalio turą į Nemuno deltą. Kelionė puikiai organizuota, o Marius – puikus gidas, pasakotojas ir žinovas, savo meile paukščiams ir gamtai įkvėpė ir mus. Egzamino apie Lietuvoje gyvenančias paukščių rūšis dar neišlaikytume, bet akiratis tikrai prasiplėtė.

Ieva Sidaraitė

Puikūs ir įdomūs turai, daug informacijos, puiki organizacija, gera nuotaika tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išbandėme ir labai rekomenduojame.

Ingrida Balčiūnienė

Vienas geresnių mano praleistų savaitgalių po sparnuotu dangumi Ventės rage ir Nemuno deltos regioniniame parke. Ačiū Mariui ir Rugilei už puikiai praleistą laiką, daug žinių ir atvertas akis! Važiuosiu dar!

Vytas Taujanskas

Jei reikia gamtos ir tada,  kai lyja, jei rūpi kiekvienas garsas, išgirstas miške, tai šios atostogos skirtos tau! Jei skiri balandį nuo varnos, tau čia patiks. Bet jei tu esi tas, kuris dar nematė jūrinio erelio ar sakalo keleivio, tai tokią progą jau praleidai, o aš ja pasinaudojau, nes surizikavau išmėginti „Ornitostogas“. Patikėk, jie puikiai dirba!

Aida Mačerinskienė

Toks jausmas, kad atsivėrė naujas pasaulis, kurio anksčiau beveik nepastebėdavau. Ačiū Mariui už puikų turą po Nemuno deltą – buvo puiki dovana tėvų vestuvių jubiliejaus proga!

Vytautas Buinevičius 

Tai mūsų pirmas turas su „Ornitostogomis“ ir apskritai pirmas bandymas stebėti paukščius. Rekomenduoju visiems be išlygų. Dėkui už nuostabią įspūdžių kupiną dieną, kurios pamiršt bus neįmanoma. Patiko viskas – nuo organizacinių dalykų iki įdomiai, suprantamai pateikiamos informacijos apskritai apie gamtą ir, žinoma, paukščiai: kiek jų daug, kokie jie visi gražūs ir skirtingi!

Giedrius Stankevičius

Profesionalūs ir labai paslaugūs vedliai ornitologai, puikiai apgalvoti maršrutai, kuriuose galima pamatyti daugybę paukščių rūšių. Žygio metu suteikiama visa būtina įranga (aukštos kokybės) sėkmingam paukščių ir kitos gyvosios gamtos stebėjimui.

Gediminas Pocius