"Didelis ačiū Mariui ir visiems prisidėjusiems organizuojant savaitgalio turą į Nemuno deltą. Kelionė puikiai organizuota, Marius -puikus gidas, pasakotojas ir žinovas, savo meile paikščiams ir gamtai įkvėpė ir mus. Egzamino apie Lietuvoje gyvenančias paukščių rūšis dar neišlaikytume, bet akiratis tai tikrai prasiplėtė. Labai labai ačiū."

Ieva Sidaraitė

"Puikūs ir įdomūs turai, daug informacijos, puiki organizacija, gera nuotaika tiek vaikams, tiek suaugusiems. Išbandėme ir labai rekomenduojame."

Ingrida Balčiūnienė

"Vienas geresnių mano praleistų savaitgalių po sparnuotu dangumi Ventės rage ir Nemuno deltos regioniniame parke. Ačiū Mariui ir Rugilei už puikiai praleistą laiką, daug žinių ir atvertas akis! Važiuosiu dar!"

Vytas Taujanskas

"Jei reikia gamtos ir tada kai lyja, jei rūpi kiekvienas garsas išgirstas miške, tai šios atostogos skirtos tau! Jei skiri balandį nuo varnos, tau čia patiks. Bet jei tu esi tas, kuris dar nematė jūrinio erelio ar sakalo keleivio, tai tokią progą jau praleidai, o aš ja pasinaudojau, nes surizikavau išmėginti ornitostogas. Patikėk jie puikiai dirba!"

Aida Mačerinskienė

"Toks jausmas, kad atsivėrė naujas pasaulis, kurio anksčiau beveik nepastebėdavau. Ačiū Mariui už puikų turą po Nemuno deltą - buvo puiki dovana tėvų vestuvių jubiliejaus proga!"

Vytautas Buinevičius 

"Tai mūsų pirmas turas su Ornitostogom ir apskritai pirmas bandymas stebėt paukščius. Rekomenduoju visiems be išlygų ir apie paukščius pasidomėt ir daryt tai su Ornitostogų  gidų pagalba. Dėkui už nuostabią įspūdžių kupiną dieną, kurios pamiršt bus neįmanoma. Patiko viskas nuo organizacinių dalykų iki įdomiai, suprantamai pateikiamos informacijos apskritai apie gamtą ir žinoma - paukščiai kiek jų daug, kokie jie visi gražūs ir skirtingi."

Giedrius Stankevičius

"Profesionalūs ir labai paslaugūs vedliai ornitologai, puikiai apgalvoti maršrutai, kuriuose galima pamatyti daugybę paukščių rūšių. Žygio metu suteikiama visa būtina įranga (aukštos kokybės) sėkmingam paukščių ir kitos gyvosios gamtos stebėjimui."

Gediminas Pocius