Spa 14, 2022

Šį rudenį su mūsų partneriais, laisvalaikio aprangos, avalynės ir aksesuarų ekspertais Lietuvoje, parduotuvių tinklu „Hiatus“, įsteigėme mažas dovanas „Ornitostogų“ turų dalyviams ir mūsų e.parduotuvės „Ornishop“ pirkėjams – specialius 15 proc. nuolaidų kuponus išskirtinių prekių ženklų aprangai ir avalynei.

Kuponus nuo šiol gaus visi, kurie su mumis keliaus į paukščių stebėjimo turus po Lietuvą, arba mūsų fizinėje arba e.parduotuvėje www.ornishop.lt įsigys prekių už daugiau nei 100 Eur.
 
Su šiais kuponais visose „Hiatus“ parduotuvėse Lietuvoje ir mūsų fizinėje bei e.parduotuvėje www.ornishop.lt bus pritaikyta 15 proc. nuolaida pasaulyje garsių ir pripažintų prekių ženklų „Columbia“, „Jack Wolfskin“ ir „Thermowave“ aprangai ir avalynei.

03_dovanu kuponas_digital_300dpi-01

„Hiatus“ – pirmoji ir vienintelė specializuota parduotuvė Baltijos šalyse, siūlanti platų laisvalaikio prekių pasirinkim – nuo žieminių striukių ir vasarinių marškinėlių, žygio batų ir patogios avalynės šiltajam sezonui iki patvarių ir stilingų aksesuarų. Viskas, ką siūlo „Hiatus“, yra sukurta tam, kad šildytų, vėsintų, saugotų nuo saulės spindulių ar vėjo, o svarbiausia – sukurtų komfortą, kuris yra tiesiog būtinas leidžiant laiką gamtoje.

Išsirinkite:

Apranga

Avalynė