Saulius Karalius – naujas mūsų gidas

„Ornitostogų“ gidų būrį papildė Saulius Karalius – vienas geriausių Lietuvos ornitologų, daugelio knygų apie paukščius bendraautoris, drugių tyrinėtojas ir talentingas dailininkas, kurio piešiniai puošia ne vieną knygą apie gamtą.

Renatas Jakaitis

Renatas Jakaitis - profesionalus gamtosaugos specialistas ir fotografas kartu keliausiantis po įspūdingas Nemuno kilpas ir unikalųjį Punios šilą.

Marius Karlonas

Marius Karlonas - ornitostogų įkūrėjas ir siela, vienas profesionaliausių gamtos gidų Lietuvoje, kuris uždegs meile gamtai kiekvieną!

Arūnas Čerkauskas

Arūnas Čerkauskas - profesionalus ornitologijos ekspertas daugybę metų dirbantis aplinkosaugos srityje, todėl pasidalins ne tik žiniomis apie paukščius.

Antanas Petraška

Antanas Petraška - vienas profesionaliausių ornitologų Lietuvoje, nuosekliai ir kruopščiai vykdantis tyrimus, bet savo žiniomis mielai besidalinantis su visais.

Romualdas Barauskas

Romualdas Barauskas - vienas geriausių kanopinių žvėrių specialistų Lietuvoje kviečia visus naktį į girią paklausyti ką šneka žvėrys.

Rugilė Draugelytė

Pagal išsilavinimą ir gyvenimo filosofiją Rugilė yra ekologė. Vadinasi, žino, kas, kaip ir su kuo gamtoje draugauja ir kaip veikia visa raizgi sistema. Apie viską ji mielai dalinasi turuose po Dzūkiją.