Bal 5, 2024

Laimonas ir Milda – entuziastingi paukščių stebėtojai ir keliautojai. Nors pagal išsilavinimą abu yra matematikai, bet jau daugiau nei 15 metų praktiškai visą savo laisvalaikį skiria paukščiams, jų pažinimui bei apsaugai.
 
Nuo 2010 metų abu užsiima žalvarnių Lietuvoje tyrimais ir apsauga bei yra sukaupę nemažą patirtį.  Tuo pačiu Laimonas koordinuoja žiemojančių vandens paukščių apskaitas Lietuvoje bei kartu su Milda dalyvauja jas atliekant. Jau 10 metų kartu vykdo Įprastų paukščių gausos stebėsenos apskaitas ir aktyviai dalyvauja kitose LOD veiklose.


Laimonas ir Milda 

Laimonas ir Milda buvo pagrindiniai vieno populiariausių, informatyviausių ir tikslumu iki šiol nepralenkto Europos paukščių pažinimo vadovo „Collins Bird Guide“ vertimo į lietuvių kalbą vertėjai (lietuviškas vadovo pavadinimas „Europos paukščiai“).
 
Laimonas ir Milda paukščius stebi ne tik Lietuvoje, bet ir įvairiose pasaulio šalyse. Keliaudami paskui paukščius jau aplankė ne tik daugelį Europos šalių, bet ir Pietų Afrikos Respubliką, Omaną, Tailandą, JAV, Svalbardą ir kitas šalis.
 
Daugelį savaitgalių praleidžia stebėdami paukščius Vilniaus, Varėnos ar Druskininkų apylinkėse, o taip pat Baltijos pajūryje, Nemuno deltoje, Žuvinto, Metelių, Paluknio pievų apylinkėse.
 
Laimono ir Mildos vedamas turas:

Pavasaris Žuvinte