8:42 pagal mane atskrido patinas su šaka ir vėl išskrido.Kada prieš tai grįžo patelė nepastebėjau.
447 komentarai
Prisijungti
A
Komentuoti ir atsakyti galima tik prisijungus per Google. Prisijungti
O kaip šie paukščiai apsisaugo nuo angies nuodų,kaip jas medžioja?
Paskaičiau... Jie stvere nuodingą gyvatę už galvos. Nes nuodams nėra atsparūs. O be to minta ne tik gyvatėmis.
Supratau,ir kad minta ne tik gyvatėm aš žinau,bet kilo klausimas mano galvoje,o jei angis įgels gyvatėdžiui 🤔
Pamaina. 7:21 matėsi kaip parskrido patinas su šakele ir nutūpė kairėje ant šakos. Isskridus patelei, jis nutūpė į lizdą.
Čia patelė grįžo su šakele.
Ačiū. Per visus lizdus ėjau, tai nesuziurejau, kažkodėl visi ilgai miegojo😀Ir iš vis mažai komentuouojančiu ir manau, kad jų net neskaito.
Pastebėjau ir aš, kai padarė prisijungimą komentuot, daug žmonių tiesiog dingo. Labai gaila. Buvo lengviau, kai daugiau buvo dokumentuotojų...
Grįžo 🦅
19:04.. Patelė išskrido(taip spėju,,)O 19:06 grįžo patinas. O greitai ir patelė.
Lizdas tuščias ?
18:40:57 atskrido gyvatėdis su pušies šakele snape. 18:42:45 bučinukai 🥰 18:43:07 gyvatėdis atnešęs pušies šakelę išskrido. Mano spėjimas, kad jis buvo patinas
KKad patinas tai aišku, nes lizde patelė pagrinde ir tupi. Bet reikia rasti skirtumų, aš manau, kad jau radau.
Pasidalinkit įžvalgom 😊
Kokie skirtumai parašykite mums,dėkoju
Bandžiau ieškot požymių kaip atskirt patiną nuo patelės... gal kaip nors kada pavyks...
15:04:20 matosi,kaip parskrido ant šakos,o iš lizdo išskrido.Kitas grįžo į lizdą.Yra ko pažiūrėti.Gražūs paukščiai.
Sveiki 🦅
Kaip bus smagu ir šiuos paukščius stebėti dėkoju
Ooo ir Jūs jau prisijungėte. Smagu matyti 😊
11:44:50 išskrido gal patelė, prieš tai šaukėsi patino? Grįžo 11:47.. Kažkuris?
Kokie gražūs paukščiai.Taip norėtūsi,kad jiems pasisektų išauginti vaikutį🥰
10:52:44 Parodė kiaušinį😊
Kaip gera matyti vėl Gyvatėdžius. Linkiu jiems sėkmės perint kiaušinį.
Na va visas dabar jau pilnas komplektas stebėjimui ☺️ Ačiū!
Aš vakar ir spėjsu, kad bus jie, kai pamačiau naują langą transl. Parašiau ir komentarą ir gavau labai gražų atsakymą į jį😀 Ačiū jiems, kad jau baigėsi...
Aš žinojau (bet tai buvo paslaptis), tai labai sunkiai susilaikiau Jums nepakomentavusi, kad esate teisi 😊
Įtartini jūsų ryšiai,gal ten dirbat ar..nes anksčiau tiek nežinojote 😀
Nedirbu. Tiesiog ekskursijoj savaitgalį buvau, tai ir sužinojau 😁