447 komentarai
A
Anonimas (Jūs)
Lione Andrijauskiene2026-05-01 08:55
8:42 pagal mane atskrido patinas su šaka ir vėl išskrido.Kada prieš tai grįžo patelė nepastebėjau.
Irma Lepeskaite2026-05-01 08:36
O kaip šie paukščiai apsisaugo nuo angies nuodų,kaip jas medžioja?
Lione Andrijauskiene2026-05-01 09:58
Paskaičiau... Jie stvere nuodingą gyvatę už galvos. Nes nuodams nėra atsparūs. O be to minta ne tik gyvatėmis.
Irma Lepeskaite2026-05-01 10:58
Supratau,ir kad minta ne tik gyvatėm aš žinau,bet kilo klausimas mano galvoje,o jei angis įgels gyvatėdžiui 🤔
Lione Andrijauskiene2026-05-01 07:39
Pamaina. 7:21 matėsi kaip parskrido patinas su šakele ir nutūpė kairėje ant šakos. Isskridus patelei, jis nutūpė į lizdą.
Rūta Astrauskaitė2026-05-01 09:55
Čia patelė grįžo su šakele.
Lione Andrijauskiene2026-05-01 10:02
Ačiū. Per visus lizdus ėjau, tai nesuziurejau, kažkodėl visi ilgai miegojo😀Ir iš vis mažai komentuouojančiu ir manau, kad jų net neskaito.
Rūta Astrauskaitė2026-05-01 10:53
Pastebėjau ir aš, kai padarė prisijungimą komentuot, daug žmonių tiesiog dingo. Labai gaila. Buvo lengviau, kai daugiau buvo dokumentuotojų...
Regina Valackonienė2026-04-30 19:11
Grįžo 🦅
Lione Andrijauskiene2026-04-30 19:09
19:04.. Patelė išskrido(taip spėju,,)O 19:06 grįžo patinas. O greitai ir patelė.
Regina Valackonienė2026-04-30 19:06
Lizdas tuščias ?
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 18:48
18:40:57 atskrido gyvatėdis su pušies šakele snape. 18:42:45 bučinukai 🥰 18:43:07 gyvatėdis atnešęs pušies šakelę išskrido. Mano spėjimas, kad jis buvo patinas
Lione Andrijauskiene2026-04-30 19:15
KKad patinas tai aišku, nes lizde patelė pagrinde ir tupi. Bet reikia rasti skirtumų, aš manau, kad jau radau.
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 20:09
Pasidalinkit įžvalgom 😊
Irma Lepeskaite2026-05-01 07:14
Kokie skirtumai parašykite mums,dėkoju
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 17:05
Bandžiau ieškot požymių kaip atskirt patiną nuo patelės... gal kaip nors kada pavyks...
Lione Andrijauskiene2026-04-30 15:32
15:04:20 matosi,kaip parskrido ant šakos,o iš lizdo išskrido.Kitas grįžo į lizdą.Yra ko pažiūrėti.Gražūs paukščiai.
Regina Valackonienė2026-04-30 15:05
Sveiki 🦅
Irma Lepeskaite2026-04-30 12:54
Kaip bus smagu ir šiuos paukščius stebėti dėkoju
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 13:40
Ooo ir Jūs jau prisijungėte. Smagu matyti 😊
Lione Andrijauskiene2026-04-30 11:52
11:44:50 išskrido gal patelė, prieš tai šaukėsi patino? Grįžo 11:47.. Kažkuris?
EDITA PELAKAUSKIENE2026-04-30 11:18
Kokie gražūs paukščiai.Taip norėtūsi,kad jiems pasisektų išauginti vaikutį🥰
Lione Andrijauskiene2026-04-30 11:10
10:52:44 Parodė kiaušinį😊
Lione Andrijauskiene2026-04-30 10:01
Kaip gera matyti vėl Gyvatėdžius. Linkiu jiems sėkmės perint kiaušinį.
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 09:59
Na va visas dabar jau pilnas komplektas stebėjimui ☺️ Ačiū!
Lione Andrijauskiene2026-04-30 10:28
Aš vakar ir spėjsu, kad bus jie, kai pamačiau naują langą transl. Parašiau ir komentarą ir gavau labai gražų atsakymą į jį😀 Ačiū jiems, kad jau baigėsi...
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 11:53
Aš žinojau (bet tai buvo paslaptis), tai labai sunkiai susilaikiau Jums nepakomentavusi, kad esate teisi 😊
Lione Andrijauskiene2026-04-30 16:09
Įtartini jūsų ryšiai,gal ten dirbat ar..nes anksčiau tiek nežinojote 😀
Rūta Astrauskaitė2026-04-30 22:56
Nedirbu. Tiesiog ekskursijoj savaitgalį buvau, tai ir sužinojau 😁