Spa 1, 2019

Šiais metais pirmą kartą kvietėme visus norinčius keliauti į mišką ir patirti kai ką labai paslaptingo ir tikrai labai retai matomo paprastam žmogui.

Prieš paskutinį rugsėjo savaitgalį vyko elnių rujos stebėjimo turas. Kartu su bene geriausiu žvėrių žinovu Romualdu Barausku, visi susidomėję turėjo galimybę tikrai ne kasdienei patirčiai - visą naktį praleisti rudenėjančiame miške ir pasiklausyti bei pamatyti kaip iš tiesų atrodo gamtos gyvenimas. Keliavome į šiaurės Lietuvos miškus, kurie pasižymi bene didžiausiu kanopinių žvėrių tankumu, todėl reginiai elnių rujos metu ten iš tiesų įspūdingi. Mums pasisekė, kad pasitaikė puikus rudens pradžios oras ir galėjome ne tik klausytis, bet ir stebėti elnius. Kartu su mumis keliavo ir lrytas.lt žurnalistai, kurie išsamiai aprašė savo įspūdžius, todėl plačiau apie tai ką jie patyrė, galite pasiskaityti čia

Kaip ir daugelis spektaklių gamtoje, elnių ruja vyksta tik kartą metuose, todėl smagu, kad galėjome tai parodyti šiemet, o tiems, kurie šį reginį praleido - metai apsisuks ir vėl kviesime keliauti kartu!