ORNITOLOGINĖS PAMOKĖLĖS 1-6 KLASIŲ MOKINIAMS

Geriausia gamtą stebėti gyvai ir su ja susipažinti iš arti, bet galima tai pradėti daryti ir virtualiai! Siūlome kelias pamokėlių moksleiviams temas, kuriomis galime supažindinti ne tik su šalia mūsų gyvenančiais paukščiais, bet ir įspūdingiausiais pasaulio sparnuočiais, papasakosime kodėl reikia jais rūpintis ir kaip tai padaryti ir pasidalinsime kokiu nepaprastu savo gyvenimu paukščiai įkvepia žmones jau tūkstančius metų!

Norėdami užsisakyti pamokėles kreipkitės: rugile@ornitostogos.lt arba +37062997138.

Kur išskrenda paukščiai?

Rudenį dangus užsipildo migruojančių paukščių upe, jie palieka Lietuvą ir kažkur iškeliauja. Bet kur? Kokia kelionė jų laukia? Kaip jie nepasiklysta? Ir kodėl pavasarį visada sugrįžta?

Paprastasis griciukas fb BL

Nepastebimi plunksnuoti kaimynai

Dažnas žino raudonuodegį genį, zylę geltonu pilveliu, baltą gandrą, bet šalia mūsų gyvena daugybė paukščių, kurių nepastebim. Susipažinkim kas tie nematomi kaimynai!

Mažasis apuokas MK

Pasirūpink paukšteliu

Paukščiai mus džiugina savo giesmėmis, parneša ant sparnų pavasarį ir suteikia svajones apie laisvę skraidyti, ką mes galime padaryti, kad jiems šalia mūsų gyventi būtų gera?

31739368258

Įspūdingiausi pasaulio sparnuočiai

Paukščiai mus žavi gebėjimu skraidyti, spalvingom plunksom, skambiom giesmėm. O kuris iš jų yra greičiausias, kuris turi ilgiausius sparnus ar įspūdingiausią snapą? Kas skrenda aukščiausiai, miega ore ar šimtus kilometrų sklendžia nesuplasnodamas sparnais?

Jūrinis erelis jaunas

Nuotolinės pamokėlės trukmė – 45 min

Kaina: 60 eur arba po 2 eur už vaiką, jei dalyvauja daugiau kaip 40 mokinių.

Jei neradote Jums įdomios temos – pasiūlykite ją!