Lap 15, 2021

Striukės nuo šalčio ir vėjo. Specialūs termo rūbai. Patogi avalynė žygiams. Šiltos žieminės kepurės. Stilingos gertuvės ir termosai. Nuo šio rudens pradedame bendradarbiauti su specializuota laisvalaikio prekių parduotuve „Hiatus“ ir mūsų internetinėje parduotuvėje www.ornishop.lt pristatome pačių kruopščiai atrinktą aprangą, avalynę bei aksesuarus paukščių stebėtojams bei visiems, kurie mėgsta aktyvų laisvalaikį gamtoje.

Kaip pažymi Marius Karlonas, „Ornitostogų“ įkūrėjas ir gidas, buvo tik laiko klausimas, kada parduotuvėje šalia profesionalios optikos atsiras ir drabužių, batų bei aksesuarų tikriems gamtos entuziastams – žygeiviams, stovyklautojams, ornitostogautojams.
 
„Nors paukščių stebėjimui būtini geri žiūronai ir monokliai, kuriais jau prekiaujame dvejus metus, tačiau be tinkamų drabužių ir patogios avalynės kelios valandos gryname ore tiek žiemą, tiek vasarą gali greitai apkarsti. Paukščių mylėtojams, kurie su mumis keliauja po Lietuvą, visada primename, kaip reikėtų apsirengti ir kokius batus pasirinkti, tačiau pastebėjome, jog ne visi į patarimus atsižvelgia, kiti pamiršta, o neretai ir nežino, ar jų pasirinktas aprangos komplektas tiks gamtoje. Todėl džiaugiamės, kad nuo šiol patikrintą „ornitologinį“ rinkinį galėsime pasiūlyti iš pirmų rankų“, – sako Marius.

1110811_2185-Bordinė-2185_1  1206581_1388-Žalsva-1388_1  1107994_5066-Ruda-5066_1

Užsimezgusia partneryste džiaugiasi ir Vytautas Ralys, „Hiatus“ aprangos ir avalynės ekspertas. Jo teigimu, aktyvus laisvalaikis ar tiesiog ramus buvimas gamtoje yra neatskiriama šio prekės ženklo dalis.
 
„Visuomet malonu prisidėti prie veiklų, kurios skatina žmones visapusiškai patirti gamtą. Juk ir pats mūsų pavadinimas, išvertus iš lotynų kalbos, reiškia pertraukėlę nuo darbo ir rutinos. Tikrai pasistengsime pasidalinti visomis sukauptomis žiniomis ir pasirūpinti paukščių ir visos likusios gamtos stebėtojų komfortu kartu su „Ornitostogų“ komanda“, – entuziazmo neslepia V. Ralys.

Prekės – kruopščiai atrinktos
 
M. Karlonas pabrėžia, kad visos internetinėje parduotuvėje esančios prekės nėra atsitiktinės. Jos buvo atidžiai atrinktos, atsižvelgiant tiek į prekių ženklus, tiek į funkcionalumą, tiek į spalvinius derinius, kurie būtų ne tik estetiški, bet gamtoje atliktų ir šiokią tokią maskavimo funkciją.
 
Šiuo metu galima rasti šaltajam sezonui pritaikytų vyriškų ir moteriškų striukių iš neperpučiamo ir neperšlampamo audinio, šiltų liemenių, džemperių, kelnių, termo rūbų, kepurių, pirštinių, žygio batų. Šalia aprangos ir avalynės siūlome kuprinių, gertuvių, termosų, specialių hermetiškų maišelių žygiams ir stovyklavimui.

8006891_6000-Metalo-6000_4  8006901_6000-Metalo-6000_1  1909911_6000-Juoda-6000_2

Didžiąją asortimento dalį sudaro pasaulyje pripažintų laisvalaikio prekių ženklų „Jack Wolfskin“ (Vokietija) ir „Columbia“ (JAV) gaminiai.

„Jack Wolfskin“ yra vienas žinomiausių bei didžiausių aktyvaus laisvalaikio aprangos ir prekių tiekėjų Europoje, kurio gaminiai ne tik garsėja vokiška kokybe, technologiniais sprendimais ir stilingomis detalėmis, bet išsiskiria ir gamtosauginiu aspektu.
 
Tuo tarpu „Columbia“ (JAV) yra vienas iš labiausiai vertinamų žiemos bei sporto drabužių prekės ženklų pasaulyje, kurio išskirtiniu simboliu yra tapusios su niekuo nesupainiojamos neperšlampančios, vėjui atsparios, kvėpuojančios žieminės, pavasarinės ar demisezoninės striukės.

Pirkėjams, kurie norės patinkančią prekę apžiūrėti ar pasimatuoti, bus galimybė tą padaryti mūsų prekių saugykloje.
 
Apranga: https://ornishop.lt/apranga
Avalynė: https://ornishop.lt/avalyne
Aksesuarai: https://ornishop.lt/aksesuarai